Do Të Përshtatesh Menjëherë.

Ne kemi veçoritë e komunitetit që gjithkush të përdorë


Kliko Dhe Luaj

Kemi vetëm lojëra që janë gati.


Pa Para, Vetëm Bythë.

Të gjitha këto lojëra mund të luhet falas tani.

Lojra Pornografike: Hyrje Në Lojra Gratis Seksi Tani

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Regjistrohuni tani!

Hej atje, dhe mirë se erdhët në Lojërat E Pornos Strategjike. Si emri mund të nënkuptojë, ne jemi një ekip të droguarve që kanë parë një hendek të madh në treg. Shpejt pas kërcitjes së numrave, ne u bëmë të bindur se ne mund të bëjmë një destinacion pornoje të klasit botëror me temë rreth titujve strategjikë që në fakt vënë aftësitë tuaja në provë. Ndërsa një numër lojtarësh duan diçka të thjeshtë dhe të lehtë për disa minuta, ne vendosëm të tregtonim veten drejt një audience që ka një interes të vërtetë në diçka pak më të vështirë., Pra, me këtë, ne ndërtuam Lojëra Pornografike Dhe sot, do të të ftojmë të vish të shijosh apo të shijosh një koleksion të pabesueshëm lojrash! Ju lutem vini re se nënshkrimi dhe hyrja në platformën tonë është krejtësisht i lirë, plus ne kemi në plan ta mbajmë atë në këtë mënyrë përgjithmonë. Modeli ynë është që t'ju lejojmë të kontribuoni në mënyra të vogla financiare, duke blerë lëkurë, mbështetës grupe dhe gjëra shumë opsionale që nuk do ta bëjnë lojën tuaj më pak të vështirë! Kjo nuk është një pagesë për të fituar destinacionin: e vetmja mënyrë që ju do të dilni fitues është duke bërë në fakt punën e mallkuar!, Pra, le të flasim pak në atë që është aq e madhe në lidhje me komunitetin tonë dhe deri në fund, unë jam duke shpresuar se unë do të bindur ju për të regjistrohu.

Një sferë e madhe titujsh

Këtu në Lojërat E Pornos Strategjike, ne donim t'u ofronim njerëzve qasje në një komunitet që ka shumë mundësi – ne mendojmë se sa më shumë që jemi në gjendje ta hedhim rrjetën tonë, aq më mirë! Siç qëndrojnë gjërat tani, ka 23 lojra brenda bibliotekës sonë të vogël, por kjo do të zgjerohet sapo të botojmë rreth 1 lojë të re çdo 2 muaj. Për më tepër, Lojrat E Pornos Strategjike do të shtojnë një grumbull veçorish e mjetesh të reja për ta bërë akses dhe lojë edhe më të kënaqshme për tifozët tanë më besnikë – më shumë në këto hollësi më vonë!, Tani, këto 23 lojëra nuk janë të gjitha një dhe të njëjta: ne në fakt kemi 3 armë zhvillimi me artistë të ndryshëm, prodhues dhe kështu me radhë që ju mund të gëzoni me të vërtetë një sërë lëshimesh që janë të ushqyera drejtpërdrejt ndaj shijeve tuaja. Ne nuk po themi se ju do të kënaqeni në çdo lojë këtu, e cila është pikërisht arsyeja pse ne kemi vendosur të zgjerojmë programin tonë të lirimit dhe t'ju japim akses në një grup të trashë projektesh në mënyrë që ju të mund të zgjidhni atë që dëshironi. Çfarë mund të jetë më e mirë se shumë lojëra strategjike seksi nga të cilat mund të zgjedhësh?, Ky është një sistem i shkëlqyer dhe ndoshta pjesa më e mirë është fusha e punës së artit dhe të bërë ne kemi arritur gjëra me të vërtetë magjike!

Grafikë Stellar në tap

Skuadra jonë ka mendimin se cilësia objektive në departamentin e grafikave është gjëja më e rëndësishme për t'u adresuar. Kjo është arsyeja pse lojrat tona vijnë me fokus të dyfishtë në lojëra dhe estetike vizuale. Rreth 60% e buxhetit tonë në fakt shkon për artistët DHE skuadrat 3D të bëra që loja të duket sa më e pabesueshme dhe e mrekullueshme që të jetë e mundur. Do të ndihesh sikur po pallohesh në këto skena, kështu që sa më shumë të jetosh si modelet, aq më mirë., Vini re se pothuajse të gjitha lojërat tona janë ndërtuar duke përdorur motorin E Unitetit, kështu që nëse keni dijeni për këtë, ju do të dini se i bën krijimin e lojrave jashtëzakonisht të leverdisshme dhe të thjeshta – veçanërisht nëse doni një fokus në bërjen e gjërave të duken të mrekullueshme. Së bashku me bërjen e një loje të madhe, kemi edhe disa filma që do të luajnë gjatë lojrave ndërsa ti godet piketa të rëndësishme. Këto janë 100% ekskluzive për rrjetin tonë dhe ju nuk do të gjeni ato në asnjë vend tjetër online. Ata janë gjithashtu të dokumentuar në tubin tonë, por kini kujdes: mund të prishni atë që ndodh në disa nga lojërat tona nëse vendosni t'i shikoni!, Janë 97 videot e tanishme aty dhe kanë 3 orë filmime shumë të bukura, apo jo?

Lojë e shkëlqyer në Lojërat E Pornos Strategjike

Natyrisht, sepse ne jemi duke shkuar poshtë një rrugë specifike të lojës lidhur me zhanrin, është jetike që ne të gozhdojmë aspektet e lojës. Fokusi ynë më i madh ishte të siguronim që lëshimet do të ishin mirë në të drejtën e tyre, pa pornon e lidhur. Kjo është arsyeja pse gjatë testimit beta dhe dhënies së njerëzve për të luajtur, ne nuk përfshimë asnjë nga elementët e rritur! Reagimet mbi aspektin e lojës ishte fantastike: na bën të ditur se ne po e bënim punën tonë në mënyrë të përkryer dhe ne me të vërtetë besojmë se të ecim përpara, Lojrat E Pornos Strategjike do të bëhen më të mira dhe do të dizenjojmë lojra., Vini re se të gjithë titujt tanë kanë një opsion me një dorë që ju mund të aktivizoni në menu. Kjo do të thotë se nëse do të luash me miun tënd, mundesh! Mund të heqë disa tipare dhe të krijojë disa situata të vështira, por ne besojmë se kemi arritur të zotërojmë kalimin relativisht mirë, kështu që po – ndihem i lirë të masturbohem ndërsa ju po lundroni nëpër botë dhe të vendosni se si doni të trajtoni problemet. Le të jemi të vërtetë, ky është qëllimi i një mënyre me një dorë për të filluar, apo jo?

Një komunitet I madh Pornografik I Lojrave

Nëse e gjen veten të ngecur në ndonjë pikë në ndonjë lojë – mos u shqetëso. E shikon, komuniteti këtu është absolutisht i pabesueshëm dhe ata janë gjithmonë të gatshëm të ndihmojnë kurdo, dhe megjithatë, është e nevojshme. Ajo që do të thotë për ju është se ju nuk do të keni asnjë çështje çfarëdo të përparojë përmes titujve, për aq kohë sa ju të merrni në kontakt me të tjerët nëpërmjet forumeve zyrtare ose në server-in E Përçarjes., Ne gjithashtu kemi një komunitet Wiki që është duke u ndërtuar që ju mund të gjeni të dobishme, edhe pse ai ndoshta ka nevojë të ketë një pak më shumë redaktime dhe faqet e para të bëhet një definitive burim (mos u bëni merak: kemi në plan për të ndihmuar me përmbajtje këtu mbi ardhjen 6 muaj). Serveri ynë I Përçarjes ka gjithashtu një vend për të ndarë porno, histori seksi dhe gjëra të tilla, një vend mjaft i madh me mbi 6,500 anëtarë të ëmbël!

Pra, je gati të hysh brenda dhe të shijosh më të mirën e asaj që kemi për të ofruar? Regjistrohu tani dhe le të fillojmë festën!

Luaj Falas Tani